Üye olun veya Giriş yapın
Beni hatırla
 Şifrenizi mi unuttunuz?
Şifremi unuttum

Kayıt olurken kullandığınız E-posta adresinizi giriniz.

Ücretsiz Üye Olun

Erkek Bayan
kullanım şartlarını ve gizlilik politikasını kabul ediyorum.
Yanıtla

1. 24.01.2012 | 01:59 #1
    sakasever sakakusu.com Üyesi
    Katılım Tarihi:
    01/2012
    sitelerden çok fazla anlamam ama gerçekten görsel olarak bir kuş sitesi için fazlasıyla güzel ve kullanışlı olmuş. tüm emeği geçen arkadaşları tebrik  etmek istedim. başarılarınızın devamını dilerim.

2. 26.01.2012 | 20:32 #2
    kerimatasoy sakakusu.com Üyesi
    Katılım Tarihi:
    01/2012
    Yer:
    İstanbul
    Çok güzel  bir site. Sevgili Mehmet Bey'e sonsuz teşekkürler. Hem içerik hem de tasarım olarak böyle güzel bir siteyi sakaseverlerle buluşturduğu için. Ben de elimden geldiğince tanıtmaya, katkı sağlamaya çalışıyorum.

Diğer sitelerde olduğu gibi küfür, hakaret ve seviyesizlik yok, en güzeli de bu. Geerçekten saka sevdalısı kişiler var.

3. 26.01.2012 | 20:43 #3
    acemisakaci sakakusu.com Üyesi
    Katılım Tarihi:
    01/2012
    Alıntı "sakasever" tarafından gönderilen mesaj:
    sitelerden çok fazla anlamam ama gerçekten görsel olarak bir kuş sitesi için fazlasıyla güzel ve kullanışlı olmuş. tüm emeği geçen arkadaşları tebrik  etmek istedim. başarılarınızın devamını dilerim.

ben de çok beğendim. emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. bu siteden çok şey öğreniyorum. gerçekten bilgi sahibi saka sevdalıları var.

4. 26.01.2012 | 21:53 #4
    cetin74 sakakusu.com Üyesi
    Katılım Tarihi:
    01/2012

Güzel bir site. Sakacıların ihtiyacı vardı. İsabet olmuş. Tebrikler.

5. 09.02.2012 | 13:30 #5
    exellence sakakusu.com Üyesi
    Katılım Tarihi:
    02/2012

İzmirden Herkese merhaba! Adım hüseyin zümrüt. Yaklaşık 2 yıl Yabani kanarya'ya en yakın ırk olarak bilinen İspanyol Timbrado ve Raza kanaryaları ürettim.Herzaman kalbimde ve aklımda ALLAH'ın itina ile yaratmış olduğu Saka kuşlarıda vardı. Maalesef sizlerinde bildiği ve düşmanımın bile başına gelmesin diye dua ettiğim Siyah leke hastalığı sonucu bütün kuşlarımı doğaya saldım. Ve 7 aydır. Evimde herhangi bir kuş bakmıyorum. Yapmış olduğum araştırmalar sonucu (netten) sizin siteniz kadar benim gibi saka kuşu hakkında bilgi sahibi olmayan bir kişiye bu kadar samimi,bu kadar aydınlatıcı bilgileri sitenizde bulmak beni çok mutlu etti.Hemen üye oldum. Artık kendime yeni yoldaşımı buldum SAKA. Bu sitenizdeki makalleri siz değerli üstadlarımın tavsiyelerini iyice okuyup anladıktan sonra kendime saka kuşu edinip üretimine geçmek istiyorm.Site yönetimine böylesine güzel,okunaklı erişimi kolay bir site tasarladıkları için tşk.eder değerli üstadlarımın bana vereceği altın değerindeki bilgiler için şimdiden tşk.ürü bir borç bilirim Saygılarımla... Hüseyin Zümrüt

6. 09.02.2012 | 16:40 #6
    mehmetmetin sakakusu.com Yöneticisi
    Katılım Tarihi:
    01/2012
    Yer:
    İstanbul
    Sayın Hüseyin Zümrüt,

öncelikle saka kuşu sevdası sitesi sakakusu.com'a hoşgeldiniz. İçten, samimi duygu ve düşünceleriniz için çok teşekkürler. Bahsettiğiniz gibi geçmişte çok üzücü bir hastalık neticesinde kuşlarınızı doğaya salmanız, onlar ölüme terketmeyip duyarlı davranmış olmanız kuşlara ne kadar düşkün olduğunuzu gösteriyor.  Umarım "saka kuşu" maceranızda gerçekten sağlıklı, güzel bir besleme ve üretim süreciniz olur ve bizimle de paylaşırsınız.

Aklınıza takılan her türlü konuda sorularınızı iletebilirsiniz; saka sevdalıları memnuniyetle cevaplayacaktır.  Ayrıca  tecrübenize dayalı tüm bilgilerinizi de paylaşmanız, bu ortamdaki bilgi hazinemizi daha zengin kılacaktır.

Saygılar bizden,

7. 13.02.2012 | 19:47 #7
    omerdede sakakusu.com Üyesi
    Katılım Tarihi:
    02/2012
    Selamün Aleyküm. Tüm sakacılara, abi ve kardeşlerime saygılarımı sunarım.
    Ben Ömer Dede. Saka kuşlarıyla olan ilgim, benim için çok kıymet verdiğim bir abim sayesinde 2 yıl önce başladı. Kendisi bana 2 yıl önce bir kasım sakası hediye etmişti.

Bu siteyi bulduğum için gerçekten çok sevindim. Sitenin yapımında emeği geçen herkesten Allah razı olsun. yaklaşık 1 haftadır sitedeki neredeyse bütün yazıları okudum, videoları seyrettim.. İnanılmaz keyif aldım. Sakacılar için gerçekten bulunmaz bir nimet olmuş. En önemlisi ve dikkatimi çeken nokta, sitede hiçbir şekilde küfür, hakaret ve seviyesizlik görmemem oldu.

Özellikle ana sayfaya eklediğiniz o belgesel, tam 3 kere izledim. Şimdiye kadar saka kuşu beslemediğimi, saka kuşlarından hiçbir şey anlamadığımı anladım.

Tekrar sizi tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Ömer Dede

Yanıtla

Bu konular da ilginizi çekebilir:

1. Murat Özdemir'le Saka Melezi Üretimi Hakkında Söyleşi
    üstteki mesajı gönderdikten sonra sanırım yardım alabilmek için size daha detaylı bilgi sunmam gerek.bende iki ...
  2. Saka yakalama hakkında.
    Merhabalar Saka kuşu hakkında acemiyim, ama uzun zamandır saka kuşlarına karşı bi sevdam var. bazı ...
  3. Saka Üretimi Hakkında
    Arkadaşlar, kafes ortamında saka x saka üretimi yapan sakacılar. Lütfen bilgi ve tecrübelerinizi paylaşır mısınız?Üretim ...
  4. Kasım sakam hakkında bazı sorular
    azat etsende bu kuş uçamaz  yani bukadar kötü nasıl bakılmış anlamış deyilim demek kuşla çok ...

Bu konuyu okudunuz mu?

Göster