Üye olun veya Giriş yapın
Beni hatırla
 Şifrenizi mi unuttunuz?
Şifremi unuttum

Kayıt olurken kullandığınız E-posta adresinizi giriniz.

Ücretsiz Üye Olun

Erkek Bayan
kullanım şartlarını ve gizlilik politikasını kabul ediyorum.
Yanıtla

1. 21.09.2013 | 00:35 #1
    selami sakakusu.com Üyesi
    Katılım Tarihi:
    09/2013
    Selam arkadaşlar. Elimde suan 5 aylık bir saka melezi var . Tanımadğım bir adamdan aldım . Erkek diye verdi . 3 aylıktı aldığımda . Su geçen süre içerisinde cinsiyetini anlayabilir miyim yani ötümünden flan . nasıl olmalı . yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

2. 26.09.2013 | 08:30 #2
    fatsenfatih sakakusu.com Üyesi
    Katılım Tarihi:
    02/2012
    Yer:
    AYDIN
    Melezler 3 aylıkken bıcırdamaya başlarlar ilk önce kırlangıç bıcırdaması gibi bi ses verirler daha sonra büyüdükçe sesleri gelişir. Tek tip ötüyorsa kanarya fiinklemesi gibi dişidir, ötmeye çalışırsa bıcırdarsa erkektir.

3. 27.09.2013 | 01:34 #3
    selami sakakusu.com Üyesi
    Katılım Tarihi:
    09/2013
    Öncelikle alakanız için teşekkürler fatih bey. 3 aylıkken   şu videonun 2.17 - 3 üncü dakkası arasındaki sese benzer bir ses çıkartıyordu. Şuan uzun bir şekilde birkaç saniye boyunca kesintisiz muhabbet kuşuna benzer bir bıcırdama çıkartıyor ama ne öttüğü anlamsız . Sizce bu normal mi? Erkek kuş belirtisi mi?Teşekkürler.

Yanıtla

Bu konular da ilginizi çekebilir:

1. Üstad Orkun Goren'le Saka Kuşlarında Hastalık ve Tedavi Yöntemleri
    SevgiLi Barış bey..,yoĞun çaLışma tempom nedeni iLe nete kısıtLı zamanLarda giriyor ; face sayfamda ya ...
  2. En İyi Saka Kuşu Ötüm Sesleri
    Saygıdeğer saka kuşu severler,birbirinden güzel saka kuşu  ötümlerini sizler için biraraya getirdik. Toplam 4.5 saatlik ...
  3. Murat Özdemir'le Saka Melezi Üretimi Hakkında Söyleşi
    üstteki mesajı gönderdikten sonra sanırım yardım alabilmek için size daha detaylı bilgi sunmam gerek.bende iki ...
  4. Saka Kuşu Nereden Alınır, Fiyatları Nasıldır?
    Soru: Saka kuşu almak istiyorum. Nereden alabilirim ve fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz?Cevap: Saka kuşlarını ...

Bu konuyu okudunuz mu?

Göster