Üye olun veya Giriş yapın
Beni hatırla
 Şifrenizi mi unuttunuz?
Şifremi unuttum

Kayıt olurken kullandığınız E-posta adresinizi giriniz.

Ücretsiz Üye Olun

Erkek Bayan
kullanım şartlarını ve gizlilik politikasını kabul ediyorum.
Yanıtla

1. 02.03.2012 | 00:38 #1
    mehmetmetin sakakusu.com Yöneticisi
    Katılım Tarihi:
    01/2012
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üye ve ziyaretçilerimiz,

bildiğiniz gibi saka kuşu sevdası sitemiz açılalı 2 ay oldu. Kısa süre içerisinde siteye gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ediyorum. Gerek Geri Bildirim aracıyla gerek forumlarda yer alan öneri ve düşüncelerinizle ve iletişim kısmından gönderdiğiniz tüm mesajlar doğrultusunda siteyi daha çok kullanılabilir hale getirmeye çalıştık. Gönderilen tüm mesajları tek tek değerlendirip cevapladık ve uyarlanabilir istekleri yerine getirdik.

Bu sitenin sahibinin sizler olduğunuzu bilmenizi istiyorum. Sizlerden ricam bu başlık altında sitede olmasını istediğiniz özelikleri, karşılaştığınız hataları kısacası tüm öneri ve görüşlerinizi bize iletmeye devam etmenizdir. Bu başlık altında da siteyi daha iyi bir noktaya taşımak için fikir alışverişinde bulunabiliriz.

Saygılarımla,

2. 02.03.2012 | 00:53 #2
    carduelis07 sakakusu.com Üyesi
    Katılım Tarihi:
    02/2012
    Medya oynatıcısında biraz sıkıntı var gibi,donma oluyor bazen,değiştirirseniz güzel olur bence.

3. 02.03.2012 | 19:27 #3
    suatkavak sakakusu.com Üyesi
    Katılım Tarihi:
    02/2012
    merhaba mehmet bey. çevrimiçi sakacılar kısmına tıkladığımızda online üyelerle sohbet olsa süper olurdu. facebook gibi

4. 02.03.2012 | 19:34 #4
    Katılım Tarihi:
    01/2012
    Yer:
    İstanbul
    "...Medya oynatıcısında biraz sıkıntı var gibi,donma oluyor bazen,değiştirirseniz güzel olur bence..."

bahsettiğiniz durum Flash Player son versiyona sahip güncel bir tarayıcı kullanmadığınızda, aynı anda başka bir kaynaktan downlad yaptığınızda  yaşanaabiliyor. Bunların haricinde yaşanan video donmalarının sebebi de mevcut bağlantınızın gidip gelmeleri olabilir.

"..merhaba mehmet bey. çevrimiçi sakacılar kısmına tıkladığımızda online üyelerle sohbet olsa süper olurdu. facebook gibi.."

Merhaba Suat Bey, öneriniz için teşekkürler. Bahsettiğiniz tarz bir uygulamayı hazırlıyoruz. Projelerimiz arasındaydı. Sadece en kullanışlı şekle getirmek için test yapıyoruz şu anda.  Yaşanabilecek tatsız durumların önüne geçmek için de genel sohbet ortamı yerine, sohbet kısmını sadece arkadaş listenizdekilerle gerçekleştirebileceksiniz.

5. 03.03.2012 | 19:11 #5
    suatkavak sakakusu.com Üyesi
    Katılım Tarihi:
    02/2012
    teşekkürler bekliyoruz yeni siteyi

6. 15.03.2012 | 16:34 #6
    Katılım Tarihi:
    01/2012
    Yer:
    İstanbul
    Saygıdeğer üyelerimiz,

sohbet bölümümüz açılmıştır. Çevrimiçi sakacılarla sohbet edebilirsiniz. Sohbeti kullanmak istemeyen üyelerimiz ,durum bölümünden kendilerini çevrimdışı olarak ayarlayabilirler.

Ayrıca sitenizde şu an bakım çalışması yapılmaktadır. Çok kısa süreliğine oluşabilecek bazı hatalar için özür dileriz.

7. 22.03.2012 | 14:23 #7
    pusu06 sakakusu.com Üyesi
    Katılım Tarihi:
    03/2012
    Yer:
    HATAY

site çok güzel ve faydalı , aradığımız herşey var,,emeğinize sağlık

8. 22.03.2012 | 14:58 #8
    Katılım Tarihi:
    01/2012
    Yer:
    İstanbul
    Alıntı "murat bozkurt" tarafından gönderilen mesaj:
    site çok güzel ve faydalı , aradığımız herşey var,,emeğinize sağlık

Merhaba Murat Bey,
    güzel düşünceleriniz için teşekkürler. Hoşgeldiniz. Sitenin zaman içerisinde sizlerin de katkılarıyl daha iyi bir duruma geleceğine inanıyorum.

9. 08.11.2012 | 17:50 #9
    theoktayca sakakusu.com Üyesi
    Katılım Tarihi:
    11/2012
    Yer:
    Sarıgöl/MANİSA
    Arkadaşlar yüklediğim fotoğraflar hala yanıt bekliyor diyor. Ne zaman yayınlanır, bilgisi olan varmı?

10. 04.07.2013 | 14:00 #10
    sakaa02 sakakusu.com Üyesi
    Katılım Tarihi:
    06/2013
    Yer:
    ADIYAMAN.
    Mehmet bey.

Benım Fotoğraflarım Onay Bekliyor Lütfen Onaylayını İlgilendiğiniz için teşekkürler

11. 04.07.2013 | 17:45 #11
    Katılım Tarihi:
    01/2012
    Yer:
    İstanbul
    Alıntı "Abdullah" tarafından gönderilen mesaj:
    Mehmet bey.Benım Fotoğraflarım Onay Bekliyor Lütfen Onaylayını İlgilendiğiniz için teşekkürler

Fotoğraflarınızı lütfen  Cinsiyet Ayrımı bölümünde yeni bir konu açarak ve fotoğraflarla ilgili sorularınızı da düzenli olarak yazarak şu bölüme ekleyiniz:

http://www.sakakusu.com/forum/cinsiyet-ayrimi/

12. 27.07.2013 | 14:27 #12
    sakaa02 sakakusu.com Üyesi
    Katılım Tarihi:
    06/2013
    Yer:
    ADIYAMAN.
    SANA  AŞIK  VURGUNUM  YA RESULALLAH 
    ________/)______./¯"""/')
    ¯¯¯¯¯¯¯¯¯)¯¯¯¯¯'_„„„„
    ░▓║Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammed (s.a.v)║▓░ kimlerin okumasına vesile oldum HAYIRLI RAMAZANLAR. SAĞLIKLI KUŞLAR
    En son 27.07.2013 | 14:55 tarihinde sakaa02 tarafından düzenlenmiştir.

Yanıtla

Bu konular da ilginizi çekebilir:

1. Üstad Orkun Goren'le Saka Kuşlarında Hastalık ve Tedavi Yöntemleri
    SevgiLi Barış bey..,yoĞun çaLışma tempom nedeni iLe nete kısıtLı zamanLarda giriyor ; face sayfamda ya ...
  2. En İyi Saka Kuşu Ötüm Sesleri
    Saygıdeğer saka kuşu severler,birbirinden güzel saka kuşu  ötümlerini sizler için biraraya getirdik. Toplam 4.5 saatlik ...
  3. Murat Özdemir'le Saka Melezi Üretimi Hakkında Söyleşi
    üstteki mesajı gönderdikten sonra sanırım yardım alabilmek için size daha detaylı bilgi sunmam gerek.bende iki ...
  4. Saka Kuşu Nereden Alınır, Fiyatları Nasıldır?
    Soru: Saka kuşu almak istiyorum. Nereden alabilirim ve fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz?Cevap: Saka kuşlarını ...

Bu konuyu okudunuz mu?

Göster